Részeg volt a fogvatartott
Orális szexre kényszerítette a rendőr a rabot
Amikor letartóztatták, túl részeg volt ahhoz is, hogy felfogja, mi történik vele, nemhogy a tiltakozáshoz, ezért a betöréssel megvádolt nő csak utólag döbbent rá, hogy mire kényszerítette őt a fogda őre.
2013.07.24 07:29ma.hu
Beismerte súlyos tettét, ezért akár börtönre is számíthat egy kelet-londoni rendőr, aki tavaly októberben orális szexre kényszerítette az egyik fogvatartottat. A 20-as évei elején járó nőt betörés miatt tartóztatták le, de mivel túl részeg volt bármiféle ellenálláshoz, a rendőr kihasználta a helyzetet és megerőszakolta a száját. A nőnek csak akkor kezdett derengeni, mi történt, amikor kijózanodott, ekkor azonnal feljelentést tett.
A kedden megtartott bírósági tárgyaláson a rendőr - akit időközben felmentettek a szolgálat alól - nem tagadta a vádakat, bár korábban megpróbálta a nő részeg fantáziájának szüleményeként beállítani az ellene elhangzottakat. Azt egyelőre nem tudni, hogy milyen büntetésre számíthat, az ítéletet szeptember 2-án fogják kihirdetni, addig szabadlábon maradhat. A Daily Mail értesülései szerint akár a börtönbüntetést sem lehet kizárni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06