Egy fülbevalón vesztek össze a kislányok
7 éves gyermek gyilkolta meg az 5 éves lányt
Brutális kegyetlenséggel ölte meg 5 éves társát egy 7 éves lány, miután összevesztek azon, hogy a kicsi nem akarta odaadni a fülbevalóját a nagyobbnak.
2013.07.08 07:29ma.hu
Képünk illusztráció!
Letartóztatták és különösen fiatal kora ellenére eljárást nagy valószínűséggel megindítják az eljárást egy 7 éves kislány ellen, aki brutális kegyetlenséggel megfojtotta egy 5 éves barátnőjét, miután összevitatkoztak a kisebbik lány fülbevalóján. Az austriantimes.at című osztrák hírhonlap információi szerint a burjátföldi Nadeinóban a tragédiához az vezetett, hogy a kislány nem akarta megengedni az idősebbnek, hogy az viselje az ő fülbevalóját.
Erre a nagylány megdühödött, és előbb egy bottal összeverte a kicsit, majd a fejét a víz alá nyomta és addig tartotta ott, míg meg nem fulladt. A kislány holttestét egy nappal később találták meg a folyó felszínén lebegve. Az ügyészség szerint a gyilkosság kegyetlen mivolta elegendő indok arra, hogy büntetőeljárást kezdeményezzenek a kiskorú ellen.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


