Jól belehasalt Nikki a parti homokba
Csupa homok lett a két dudája
Érdemes mostanában sűrűbben kisétálni a tengerpartra, már akinek van olyan a háza közelében, mert komolyan mondom, csodákat lehet arrafelé látni! Nézzék csak!
2012.01.27 19:29ma.huGyermekkoromban a szomszéd kislány mamája gyakran mondogatta, amikor Évike valami rosszban sántikált, hogy "lányom, lányom, te már megint nagyon sáros vagy". Sosem értettem, miért épp sáros, de azt hiszem, kezdem pedzegetni, ahogy Nikki Longot elnézegetem.
Az legalábbis biztos, hogy valamit rosszalkodott, mert már messziről látszik, hogy csupa sár - na jó, enyhén nedves homokos - a két cicije, na meg a szeme se áll jól, úgyhogy ide a rozsdás bökőt, hogy olyasvalamire készül, aminek az ő mamája sem örülne.
De végül is nincs ezzel semmi baj, mert mi meg kifejezetten a rossz kislányokat szeretjük. Nem igaz?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06