Szakadó esőben unaloműzésből vettek lottót
A zivatar miatt lettek milliárdosok
Még angol fontban megnevezve is milliókat nyert egy középkorú házaspár a brit lottón, amit elmondásuk szerint csupán a szakadó esőnek és a pillanatnyi szeszélynek köszönhetnek.
2012.01.25 17:29ma.hu / MTIElsősorban egy új szőnyegre, valamint hátralévő életükben rendszeres fodrászhoz járásra akarják költeni nyereményüket - ezt mondta el a nagy-britanniai lottósorsolás eddigi történetének hetedik leggazdagabb nyertes-házaspárja. Az összeg egészen pontosan 40 millió 627 ezer 241 font, ami nagyjából 13 milliárd forintot tesz ki, amiből bármelyik mesterfodrászra futja majd.
Vannak persze egyéb álmaik is: a 40 éves férj egy páholyt szeretne bérelni kedvenc focicsapatának, a Manchester Unitednek a stadionjában, és már azt is eldöntötték, hogy vesznek egy villát valami egzotikus helyen. Bár már önmagában az is felérne egy nyaralással, megfejelik egy másik utazással a kívánságlistát: 9 és 10 éves fiaikkal eltöltenek néhány napot a floridai Disneylandben.
Az egyik pillanatról másikra milliomossá vált páros azt is elmesélte, hogy ezúttal a szerencsének a szokottnál is nagyobb szerepe volt a nyerésükben. Nem rendszeres lottózók, a nyertes szelvényt is inkább unalomból vették, mert olyan heves zápor tört rájuk, hogy kénytelenek voltak behúzódni egy biztonságos helyre, és hogy valamivel elüssék az időt, kitöltöttek egy sorsjegyet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


