Kevesebb lesz a "kínai" ruha
Képekkel! Lebukott egy ruhahamisító üzem
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei váratlan jövedéki ellenőrzést tartottak egy Páhi belterületén található magáningatlanon. Ilyen jellegű termékeket nem, de "kínai" póló előállításához szükséges eszközöket 8 millió forint értékben bizony találtak.
2011.03.05 09:26ma.huA pénzügyőrök ellenőrzésük során a lakóépület mögötti raktárhelyiségből 20 műanyagzsákban jövedéki termékek helyett összesen 762.396 darab, különböző világmárka megnevezését tartalmazó bevarrócímkét, valamint az ezek előállításához szükséges több mint 16.000 darabb mikrofilmet és nyomóklisét, illetve a feldarabolásukhoz szükséges berendezést találtak. A jogvédett termékek előállításához az ellenőrzött személyek mindazonáltal engedélyt bemutatni nem tudtak.
A szakemberek a közel 8 millió forint értékű márkavédett címkéket, valamint a hamisított termékek előállításhoz szükséges eszközöket lefoglalták, az ingatlan tulajdonosa ellen az iparjogvédelmi jogok megsértése bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt feljelentést tettek a NAV Dél-alföldi Regionális Bűnügyi Igazgatóságához.
Kapcsolódó írások:
- Vodkahamisítókat ítéltek el Londonban
- Tízmilliós kárt is okozhatott a nagybani DVD-hamisító
- Virágzott az üzlet- Újabb autóhamisítók akadtak horogra
- Simlis atyák: hibás naptárakkal küzd a szerb egyház a hamisítók ellen
- A kínai mobil-hamisítók Nyugatot is "meghódítják"
- Pénzhamisítókat értek tetten a rendőrök Borsodban
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06

Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


