Nem mindenkire vonatkozik a szigor

Propagandára futja majd a költségvetésből

A szigor nem mindenkire vonatkozik a 2011-es költségvetésben; kormányzati kommunikációra például 1,3 milliárd forint jut az idei 395 millió forint után - írja a Napi Gazdaság a keddi számában.

2010.11.02 07:05Napi Gazdaság

A lap szerint a legérdekesebb a miniszterelnökség 93 milliárd forintos költségvetése, amiből 90 milliárd a "rendkívüli kormányzati intézkedések" előirányzat.

A Napi Gazdaság szerint ez lehet a költségvetés általános tartaléka.

A lap megállapítása: "név szerint ilyen nem tartalmaz a költségvetési törvényjavaslat annak ellenére, hogy az államháztartási törvény ezt előírja".

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.