Az okosabb enged - de ki lesz az?
Tízmilliárdon múlik a fővárosi költségvetés hétfői elfogadása
A szocialisták eltökélten ragaszkodnak egészségügyi elképzelésükhöz, ám a liberálisok hallani sem akarnak róla; három napjuk maradt a fővárosi kormánypárti frakcióknak a megegyezésre - írta pénteki számában a Magyar Hírlap.
2008.03.07 09:12Magyar HírlapA lap szerint a kérdés az, melyik párt enged a másiknak a fővárosi kórházi reform kérdésében. Az MSZP eltekint-e attól követelésétől, hogy a költségvetéssel együtt az új egészségügyi modellről is szavazzon hétfőn a közgyűlés, vagy az SZDSZ enged a szocialisták követelésének, és tízmilliárd forintot átcsoportosít a Horváth Csaba (MSZP) főpolgármester-helyettes által jegyzett kórházreformhoz.
A hírlap információi szerint az MSZP a végsőkig ragaszkodik álláspontjához. Horváth Csaba azt mondta, nem engednek céljukból, hogy javulhasson a budapestiek egészségügyi ellátása.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06