Turizmus
Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat
Magyarország legjobb wellness szállodája 2018-ban a Saliris Resort Spa és Konferencia Hotel.
2019.05.31 09:24MTIHat magyarországi konferencia és wellness szálloda kapott Aranynap-díjat kiemelkedő színvonalú szolgáltatásaiért 2018. évi teljesítménye alapján; a szállodák egész éves munkáját értékelő díjat 14. alkalommal adták át csütörtökön Budapesten - közölték a szervezők az MTI-vel.
A rendezvényszervező Day Holiday Kft. a megrendelők és a rendezvények résztvevőinek visszajelzései alapján értékeli és díjazza minden évben a legjobb szállodákat, harmadik éve a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége szakmai partnerségével és támogatásával.
Magyarország legjobb wellness szállodája 2018-ban a Saliris Resort Spa és Konferencia Hotel.
A konferencia szállodáknál a legjobbnak járó díjat a háromcsillagos kategóriában a Hotel Makár Sport & Wellness kapta. Magyarország legjobb négycsillagos vidéki konferencia szállodája 2018-ban az Abacus Business & Wellness Hotel lett, a legjobb négycsillagos budapesti konferencia szálloda 2018 elismerést a Danubius Thermal Hotel Margitsziget kapta. Magyarország legjobb ötcsillagos konferencia szállodája 2018-ban a The Ritz-Carlton, Budapest lett.
A legígéretesebb 2018-ban megnyitott magyarországi szálloda díjat a Hotel Tiliana kapta.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:12 RMDSZ: ez Soós Zoltán marosvásárhelyi polgármester felfüggesztésének célja
- 12:54 Trump: az alkotmány hatalmas győzelme a szövetségi bíróságok beavatkozási lehetőségének korlátozása
- 10:54 Románia megtiltaná volt katonáinak és rendőreinek, hogy konfliktusövezetekbe szegődjenek zsoldosnak
- 8:51 ÉKM: felgyorsulhat a gépjárművek honosítási eljárása
- 6:51 A jegybank új ajánlással segíti a fogyatékossággal élőket
- 22:48 NGM: a kormány meghosszabbítja a kamatstopot
- 20:48 Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06