Reklám
Leváltották Kasszás Erzsit - videó
Kasszás Erzsi után Icuka, a boltvezető kerül a középpontba a CBA új reklámjában, a főszereplő pedig sokak számára ismerős lehet, Bach Szilvia alakítja majd.
2018.05.07 13:13ma.huKasszás Erzsi az elmúlt évek legnépszerűbb, és egyben legmegosztóbb reklámszereplője volt, helyére most mestere, valamint rengeteg CBA-dolgozó mentora: Icuka, a boltvezető kerül. Néhány fő jellemvonást megragadva alkották meg az új karaktert, hisz helyét csak olyasvalaki vehette át, aki "legalább annyira kiugró és jellegzetes, mint elődje."
A karakter megformáláshoz olyan előadóművészre volt szükség, aki amellett, hogy otthonosan mozog a színjátszás és a zene világában, kellő élettel és humorral tudja megtölteni a karaktert - áll a közleményben.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:22 Szabotázsakció - Németországban letartóztattak három orosz ügynököt
- 14:00 Tulajdonstop helyett új jogköröket kaptak az önkormányzatok
- 12:36 Európa Tanács: szűkül a nők jogait védelmezők mozgástere
- 10:34 Gyorssegélyt szavazott meg a Hargita megyei önkormányzat a parajdi sóbánya megmentése érdekében
- 8:29 Csaknem négy évtizedet töltött börtönben téves ítélet alapján egy brit férfi
- 6:40 Országjárásra indul Magyar Péter a békéért és a nemzeti összetartozásért
- 22:37 Ismét tüntetés volt a gyülekezési törvény módosításának visszavonásáért Budapesten
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06