Gazdaság
Évi 20-25 százalékos bővülésre számít a magyar kommunikációs piac új szereplője
Jövőre 300-500 ezer eurós forgalommal, ezt követően évi 20-25 százalékos árbevétel-növekedéssel számol a Centrade Cheil regionális, integrált kommunikációs ügynökség, amely a napokban nyitotta meg magyarországi irodáját.
2016.11.20 21:30MTIA cégcsoportnak világszerte 330 alkalmazottja van, a magyar piacon az első évben 10-15 munkatárssal kezdi működését. Ügyfélkörének dinamikus növekedésére, az állami szektorból és a versenyszférából származó megrendelésekre egyaránt számít - közölték.
A tájékoztatás szerint a lépés a Centrade Integrated és Cheil Worldwide cégek között 2016. év elején létrejött, a közép- és délkelet-európai térségre kiterjedő stratégiai együttműködés újabb állomása. A cégcsoport 10 országban működik integrált ügynökségként. Ügyfelei között a P&G, a Raiffeisen Bank, a Mondelez, a Toyota, a VISA, a Rompetrol és a REWE is megtalálható. A cégcsoport idei becsült árbevétele meghaladja a 8 millió eurót.
Az ügynökség bázisa a Centrade Integrated, amely 20 éven keresztül a Saatchi & Saatchi, majd azt követően egy éven át Románia egyik vezető független ügynökségeként működött.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:28 Holland Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott a sprintfutamon
- 10:27 Őrizetbe vette a szlovák rendőrség a Nyitrán külföldiek ellen elkövetett támadás gyanúsítottjait
- 8:25 Egy ember meghalt, tíz megsérült a 4-es főúton történt autóbuszbalesetben
- 6:20 Lebuktatták az Archie147 néven rejtőző férfit - döbbenetes részleteket tártak fel a Motherless-ügyről
- 22:38 Néhány másodpercért kockáztatják az életüket - horrorbalesetet mutatott be a cseh rendőrség
- 20:37 Visszaszólt Hont Andrásnak a Vidéki prókátor - kemény választ kapott az újságíró
- 18:51 Havasi Bertalan feljelentést tett elmaradt illetménye miatt a Fővárosi Nyomozó Ügyészségnél
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


