Megbuktak a koncepciók?
Varga szerint csak az adócsökkentés kevés lenne
Megbuktak azok a koncepciók, amelyek csak adó- vagy járulékcsökkentésre alapozták Magyarország gazdasági fejlődését - mondta Varga Mihály, a Fidesz szakpolitikusa a Magyar Nemzet szombati számának adott interjújában.
2008.07.19 11:14Magyar Nemzet"A polgári oldalon is sokan gondolták úgy, hogy csak adó- vagy járulékcsökkentéssel lehet gazdasági egyensúlyt és tartós gazdasági növekedést remélni. Szerintem mindkét koncepció megbukott: a húzd meg, ereszd meg politikája is és az adócsökkentésre épülő is" - mondta Varga Mihály, a Fidesz alelnöke.
A gazdaságpolitikus szerint egy olyan rendszert kell alkalmazni, amelyben az adócsökkentésnek is van szerepe, ugyanakkor mégis a foglalkoztatottság növelésével, az energetikai megújulással, a részmunkaidők bevezetésével próbál az ország helyzetén változtatni.
Varga Mihály arról is beszélt, hogy a párton belül elkészült egy dokumentum az euró bevezetésének lehetséges időpontjáról. Az anyagról a nyári szünet után tárgyal majd a Fidesz elnöksége - tette hozzá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


