Pályázat alapján
74 millió forintnyi támogatást szánnak helyi és körzeti rádióknak
Hír- és magazinműsorok számára nyújtandó pályázati támogatásról döntött szerdai ülésén a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.
2012.08.30 10:55MTIA hatóság a Magyar Média Mecenatúra program keretében ezúttal összesen 74 millió forinttal támogatja a rádiókat. Az NMHH szóvivői irodájának közleménye szerint 2012-ben összesen 270 millió forintra számíthatnak a rádiók a program keretében. A négyfordulós pályázati eljárás második állomásaként 27 helyi és körzeti rádió támogatásáról született döntés.
A tájékoztatás szerint a médiatanács idén - a pályázók érdekében - megújította a kiírásokat, egyszerűbbé és átláthatóbbá tette a pályázás folyamatát. Az új rendszerben ismét negyedévente lehet beadni a pályázatokat, biztosítva ezzel az állandó forrást a helyi és körzeti rádiók számára. Emellett megnyílt a lehetőség a tematikus magazinműsorok támogatására, valamint lerövidült az elbírálási időszak, és csökkentek a pályázati díjak is - fogalmaz a hatóság.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:45 Sírva fakadt egy indiai turista, miután marhahúsos hamburgert kapott egy malajziai McDonald's-ban
- 21:02 Soha nem látott hőség tombol Európában - a rendőrség a vízágyúkat is beveti
- 19:35 Tovább romlik a helyzet: ismét takarékosságra kérik a veresegyháziakat
- 17:21 Végre megszólalt a tizenegyedik emeletről kizuhanó Németh Zsanett szobatársa
- 15:17 A vétlen sofőr mögött haladt, végignézte saját gyermeke halálát az apa Bükkábránynál
- 13:08 Nyolchektáros tűz pusztított Vaskút és Gara között
- 11:58 A venezuelai földrengésben meghalt az argentin futballista egész családja
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


