"Zsákmányszerzés és a káosz"
MSZP: fekete szerdaként fog bevonulni ez a nap a közgyűlés történetébe
A fővárosi MSZP szerint a szerdai nap "fekete szerdaként" fog bevonulni a közgyűlés történetébe, a zsákmányszerzés és a káosz a jellemző az ülés napirendjére.
2011.09.28 09:26MTIHorváth Csaba frakcióvezető a kórházak átadásával kapcsolatos előterjesztéssel kapcsolatban újságíróknak kifejtette, bizonytalanságban lesznek a kórházak 2012 január elsejétől, Budapest vezetése pedig 150 milliárdos vagyont "játszik át" az államnak. Ezt elfogadhatatlannak, és esküszegő magatartásnak tartják - mondta, hozzátéve: ezért felszólítják a városvezetést, hogy vonja vissza az előterjesztést.
Hogy mindenki arccal és névvel vállalja ezt a "szégyenteljes döntést" az MSZP név szerinti szavazást fog kérni.
A közgyűlés az ülésen arról is dönteni fog, hogy újabb 215 millió forintot ad a Budapesti Közlekedési Központnak (BKK) feladatai ellátására. Bihary Gábor, az MSZP-frakció tagja ezzel kapcsolatban azt mondta, a BKK olyan "kisgömböccé" vált, ami újabb és újabb feladatokat vesz át, és több pénzt igényel.
Létrehozását az MSZP-frakció támogatta, mert a szerkezeti átalakítás során jónak látták, hogy elválasztják egymástól a közlekedésszervezést- és irányítást; ennek ellenkezője történt, egy sokkal átláthatatlanabb rendszer jött létre, nem lehet tudni, hogy ki miért felel - hangzott el a fővárosi szocialisták sajtótájékoztatóján.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


