Mintha egy csupor mézben élnének
Döbbenetes! A szorgos méhek az egész házat kaptárrá változtatták
"Mintha egy csupor mézben élnének" - számolt be egy méhszakértő egy kaliforniai házaspárról, amelynek házát teljesen belakták a méhek. A szorgos rovarok hatalmas kaptárrá változtatták a San Marino-i ház falait, amelyekből helyenként szinte bugyog a méz.
2008.03.14 09:59MTIA méhek évek óta békében élnek együtt a házaspárral, Helen és Jerry Stathatosszal. Nem is zavarják őket, jelenlétüket a szelíd zsongás mellett talán csak az jelzi, hogy a tapéta több helyen már elszíneződött a sárga nedűtől. Az utóbbi időben azonban a rovarok aktivitása fokozódott. Dustin Mackey méhszakértőt azért rendelte ki a házaspár, hogy egy ablakot megtisztítson a méhektől és leszigetelje a padlót az emeleti hálószobában, ahol megnőtt a méhforgalom.
"A házba lépve mindennek édes illata van, mintha egy csupor mézbe csöppentem volna" - számolt be élményéről a méhszakértő, aki elmondta, hogy a méhek a bejárati ajtó mellett egy külön résen közlekednek, amely mellett több ezer rovart látott. A Stathatos-házaspár állítólag már 20 éve a méhek közelségében él.
Nem is akarják kifüstölni őket, mint mondják, ehhez valószínűleg szét kellene bontani a házat, amelynek belső válaszfalai is bizonyára több millió méhnek nyújtanak otthont.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


