911: a fenevad új száma

Mi a közös New York államban, Afganisztánban és a World Trade Centerbe elsőként becsapódó repülőgép utasainak számában?
2006.01.30 12:59, Forrás: vegzet.hu

Vagy az amerikai segélyhívó telefonszám, Ramzi Yousef (1993-ban ő irányította a WTC elleni terroristatámadást - a szerk.) neve és a Pentagon között? Nyilván sokan és sokáig nem fogják elfelejteni 2001. szeptember 11-ét és ami akkor New Yorkban, illetve Washingtonban történt. De valami más is van a háttérben, valami sokkal ördögibb... A New York-i WTC katasztrófa kapcsán többen felvetették, hogy a dátum a célpontok és az időpontok kiválasztása nem volt véletlen.

Szeptember 11-el összefüggésbe hozható jó néhány esemény, amelyek közül a legjelentősebb, hogy ezen a napon kezdték a Pentagon épületének építését, illetve ez a nap Afganisztánban a nemzeti egység megalakulásának a napja.

De íme néhány esemény időrendi sorrendben:

1609 szeptember 11: Henry Hudson e napon fedezte fel Manhattant.

1922 szeptember 11: a Palesztina feletti brit mandátum kezdete

1941 szeptember 11: e napon kezdődik meg annak az ötszögletű épületnek az építése amely később Pentagon néven az amerikai hadügyminisztérium székháza lesz.

1948 szeptember 11: meghal a pakisztáni iszlám köztársaság alapítója.

1952 szeptember 11: Konrad Adenauer német kancellár ezen a napon írta alá zsidók jóvátételéről szóló megállapodást.

1964 szeptember 11: ettől kezdve Afganisztánban szeptember 11. a nemzeti egység megalakulásának a napja. Mindehhez hozzáfűzhetjük azt, hogy New Yorkban a tűzóltók, a mentők, és a rendőrség hívószáma a 911.

És, hogy mit higgyünk? - azt mindenki saját maga kell eldöntenie, de talán mégsem véletlen, hogy szeptember 11-én történt az egész világot megrendítő esemény, amelynek kapcsán íme jó pár érdekesség a számmisztika világából:

A támadás dátuma szeptember 11, vagyis 9. 11. 9+1+1=11. Szeptember 11. az év 254-ik napja, 2+5+4=11. Szeptember 11. után már csak 111 nap van hátra az évből.

Közismert, hogy az első becsapódó gép az American Airlines 11-es járata volt a fedélzetén 92 fővel, vagyis az utasok számának számjegyeit a 9 és a 2 -t összeadva szintén a 11-es számot kapjuk. Az csak érdekesség lehet, hogy ez a gép egy 110 emeletes épület 90-edik emeletébe csapódott be, amit ha elosztunk 10-el akkor a 9 és a 11-es számokat kapjuk. Hogy a véletlenekkel még se lehessen mindezt magyarázni a második gép 18 perccel az első gép becsapódása után fúródott a második épületbe.

A 18 perc számjegyei az 1+8 összesen 9-et adnak. Ezen a gépen összesen 56 fő volt, vagyis 5+6 az 11. Ez a gép 9 óra után 2 perc 54 mp-kor csapódott be vagyis ott a 9-es is és persze a 9+2=11. Míg a másodpercek számjegye ismét a 9-est adja. A déli torony 65 perccel az első becsapódás után omlott össze vagyis 6+5 az 11. Ráadásul ez még csak a kezdet: A Pentagont részben leromboló gép utasainak száma 65, 6+5=11. Nos? Azt mondják ez Hihetetlen és mindez csak véletlen? Lássuk hát tovább: New York állam 11.-ként lett az Amerikai Egyesült Államok tagállama, New York City pedig szintén 11 betű. Afganisztán (angolul Afghanistan), The Pentagon, George W. Bush, Mohamed Atta, Ramzi Yousef, a felhőkarcolók (angolul skyscrapers) mind-mind 11 betűből állnak.

Az amerikai segélyhívószám a 911, - amelyről fentebb már szóltunk számainak összege szintén 11. A WTC ikertornyai pont úgy néztek ki egymás mellett, mint két egyes, vagyis 11. Nem túl sok "véletlen" egybeesés ez egy kicsit?

És, hogy mi mindent fognak még kitalálni a dátum és számmisztika hívei, talán hamarosan azt is megtudhatjuk majd. A numerológia, a számok titkos értelmének tudománya, egyébként jól ismeri a 11-es számot. Pozitív értelemben kihívást és stratégiát jelent, ám negatív oldalról árulást, rejtett ellenséget, sok nehézséget és áldozatot a siker elérése előtt.

print cikk nyomtatása
comment Szólj hozzá!

Kapcsolódó írások:

Megdöbbentő esetek az asztrológia történetéből - még Hitler bukását is tudták előre...

Belépés és regisztráció
Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.