Béranya fog segíteni a miniénekesnőn is?
Képek - Kylie Minogue-nak már mindegy, hogy, csak legyen baba
A miniénekesnő csinos, fiatalos, szerelmes, és évtizedek óta sikeresen küzdi vissza magát a toplistákra dalaival - eddig egy valami nem adatott meg Kylie Minogue-nak: sosem lett gyermeke.
Kylie Minogue és Andres Londonban, nem messze otthonuktól 
Ma már bármire képes lenne a 42 esztendős énekesnő, hogy maga is anya lehessen.
Kylie Minogue-nak korábban kapcsolatai sem voltak örökéletűnek mondhatók, most azonban hosszú ideje boldog a spanyol Andres Velencoso modellel. Három éve együtt járnak, ám gyermekáldásban nemigen reménykedhetnek.
Mint ismeretes, Kylie korábban megbetegedett mellrákban, de sikeresen megküzdött a gyilkos kórral. Gyermekvállalási esélyei azonban csökkentek.
Az énekesnőt egy időben nem zavarta igazán, hogy még nem lett édesanya, ám az utóbbi években egyre jobban vágyott gyermekre.
Ráadásul, tavaly a húga, Danii Minogue anya lett, egy kisfiúnak adott életet.
A Grazia magazinnak nyilatkozva Kylie elmondta: mostmár komolyan gondolkodik azon, hogy béranya segítségével lesz gyermeke, vagy pedig örökbefogad egy babát. Számára nagyon fontos a család, a gyerekek, és nem tud tovább várni - közölte.
A béranya igénybevétele egyébként egyre jobban terjed Hollywood-ban: így születtek ikrei tavaly Sarah Jessica Parker-nek, és így lett másodszor is anya pár hete Nicole Kidman.
Kylie Minogue tragédiája?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


