Mindent megtesznek az orvosok a végtagért
Képek - Megmenekülhet Gábor Zsazsa lába?
Intravénás antibiotikumos kezelés alkalmazásával próbálják meg elkerülni az orvosok, hogy amputálni kelljen Gábor Zsazsa filmdíva lábának egy részét.
Képekben Gábor Zsazsa és Frederic Von Anhalt közös élete 
Igyekeznek elkerülni az orvosok, hogy meg kelljen válnia lábától a filmsztárnak - Gábor Zsazsa intravénás antibiotikumos kezelést kap az amputáció kiküszöbölése végett.
"Amennyiben a kúra két napon belül kifejtené hatását, talán elegendő lesz csak a sebet kivágni" - mondta Frederic von Anhalt, Gábor Zsazsa férje.
Ha a gyógyszerek nem hatnak, akkor le kell vágni a híresség lábszárát. Von Anhalt szerint feleségének sebe mintegy 20 centiméteres és hat centi széles.
Az orvosok már korábban felvetették az amputációt - jegyezte meg a férj, hozzátéve hogy Gábor Zsazsa azonban ragaszkodott ahhoz, hogy otthon töltse az ünnepeket.
A színésznőt jelenleg a Kalifornai Egyetem Ronald Reagan kórházának intenzív osztályán ápolják Los Angelesben.
A magyar származású Gábor Zsazsa sebét kiterjedt véralvadék okozta.
Gábor Zsazsa férje súlyos hibát követett el!
Kapcsolódó írások:
- Szörnyű: 93 évesen veszíti el a lábát Gábor Zsazsa!
- Bizarr: Gábor Zsazsa férje összekeverte a szemcseppet a műkörömragasztóval
- Képek- Gábor Zsazsát sürgősen kórházba kellett szállítani!
- Képek: "Óriási vérrögök" - sürgősen kórházba vitték Gábor Zsazsát
- Képek: Milliós örökségért gyógyíthatják Gábor Zsazsát
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


