Már csak nosztalgia Cruise-né pucér keble
Izgató fotók: Jujuj! Katie Holmes felhőtlenül pucérkodott
Nosztalgiázva idézi fel az egyik külföldi bulvárportál Tom Cruise mára igencsak visszafogott feleségének erotikusabb időszakát, amikor a fiatal színésznő még melltartójától is megvált a vásznon!
Katie Holmes pucér melleit is megmutatta a The Gift-ben! 
Sokan kapják fel most a fejüket, amikor szembesülnek a csinos színésznő teljesen pucér testével - melyet a The Gift című filmben csak egy vékony kis bugyi takart -, hiszen igen rég láthattuk már Katie Holmes-t hasonlóan alulöltözve...
A szépséges színésznő férjét, Tom Cruise-t sokan vádolják azzal, hogy túlságosan visszafogja a feleségét, a szakmáját illetően is, noha Katie mindig tagadta ezeket a pletykákat.
Nem egyszer volt viszont példa arra, hogy kritikákat kapott öltözéke, egyre nőietlenebbé váló külseje miatt. A valójában bájosan kislányos színésznő mintha szándékosan öregítette volna magát, mind az öltözetét, mind a frizuráját tekintve.
Katie Holmes ugyan már szerepelt a Broadway-en és mostanság újra bizonyítja, mennyire tehetséges színésznő, pucérkodni a vásznon azonban - legalábbis ha Tom Cruise-on múlik - valószínűleg nem fog.
Az is régóta pletyka tárgya, vajon miért nem érkezik már a csinos színésznő és a sármőr második gyermeke, ha minden olyan rózsás közöttük, ahogyan mondják.
Katie azonban pár héttel ezelőtt kijelentette, hogy nem tervez a közeljövőben szülni. A karrier mellett ugyanis jelenleg csak egy kisgyermekre tud száz százalékosan koncentrálni.
Suri Cruise után itt az újabb mezítlábas celebgyerek
Kapcsolódó írások:
- Képek: Rizikós volt Katie Holmes kukkantós dekoltázsa!
- Képek - Hiába vár Tom? Katie Holmes-nak teher a gyereknevelés
- Képek: Lehet, hogy Tom Cruise tényleg meddő?
- Joshua Jackson felhergelte Tom Cruise-t
- Ciki képek - Katie Holmes mellei oldalt próbáltak kiszabadulni
- Képek - Katie Holmes lesz Kennedy felesége!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


