Dögös is lehetsz a galambok színében
A klasszikus szürke idén is hódít
A szürke sokak számára unalmas, komor és jelentéktelen szín. Ezt a tévhitet szeretnénk eloszlatni, hisz a szürke igenis lehet dögös és trendi.
2010.11.12 14:31ma.huA semleges sínek közül a szürke az, amit szinte mindenki felvehet, egy dologra érdemes azonban odafigyelni, hogy a kiegészítőket ehhez a színhez alaposan meg kell válogatni.

A szürkét érdemes feketével vagy fehérrel kombinálni, nagyon elegáns hatás érhető el.
A szürke szín visszafogottság miatt a bátrabbak egy merész fazont is kipróbálhatnak, így a fazon és a szín harmóniában tarthatja az öltözetet.

Sikkes hatás érhető el akkor, ha a szürkét ezüsttel kombinálod, például egy ezüst ékszerrel, vagy egyéb kiegészítőve ezüst agy ezüstbe hajló színben, ez lehet például egy leggings vagy egy lábszárvédő is a hidegebb napokon.

Alapdarabok szürkében, amit a gardróbodba ajánlunk:
- egy szürke, dupla gombolású tweedkabát
- egy szürke meleg kötött pulóver
- szürke bokacsizma
- egy szürke nadrágkosztüm
- egy szürke harisnya vagy leggings
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06