Jön a Siberia Shoe Shop
Megnyílik az enyéni cipők rezidenciája
Október 7-én nyílik a Siberia Shoe Shop a Wesselényi utcában. Aki ismeri Anna Zaboeva Pleasemachine márkáját, tudja, hogy hazánk egyik legszínesebb tervezőjéről van szó,
2010.10.04 15:00ma.hu
Anna nem magyar származású, hanem a távoli Szibériából érkezett Magyarországra körülbelül három évvel ezelőtt.
Azóta széles rajongótáborra tett szert itthon is, hiszen az általa tervezett és készített lábbelik fazon-, minta- és anyagválasztása egyáltalán nem mindennapi.
A modellekből sugárzik a vidámság és az életszeretet; nem hiába lett a márka neve Pleasemachine.
Az izgalmas formák és színek kitalálása mellett Anna azt is fontosnak tartja, hogy cipői ne csak szépek, hanem kényelmesek is legyenek, ezért minden egyes fazont maga tesztel.

A Siberia Shoe Shop azonban jóval több lesz, mint egy átlagos design üzlet. Annáék hétköznaponként délelőtt tíztől egészen este 11-ig várják az érdeklődőket.
A bolt egyfajta esti galériaként is működik majd, bázist nyújtva a partikba induló design rajongóknak. A pincehelységben található a műhely, innen kerülnek egyenesen a shop polcaira a cipők.
Anna a férfimodelleken kívül új női modellekkel is készül a megnyitóra. A női őszi/téli kollekció a Shoe Jam nevet kapta, és a színes, fűzős bakancsokból lehetőség lesz custom modelleket is rendelni.
Ennek a módja rendkívül egyszerű: egy úgynevezett kifestőkönyv áll majd a megrendelő rendelkezésére, aki tetszés szerint kifestheti az általa választott fazont.

És hogy mi lesz még a megnyitón?
• Kifestőverseny- a legügyesebb meglepetést kap!
• Welcome drink / VODKA
• Idegenvezetés a műhelyben
• Vetítés Anna filmes munkáiból
Siberia Shoe Shop megnyitó
Időpont: 2010. október 7. 19.00
Helyszín: VII. ker., Wesselényi u. 19.
www.pleasemachine.com
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06