Bontakozz ki a színek segítségével
Legyen színes kavalkád a ruhatáradban!
A mesék kihagyhatatlan eleme, és állítólag ha egyszer valaki rálelne a végére, még egy kincsesládát is találna. A szivárvány színei nincsenek korhatárhoz kötve.
2010.09.03 16:00ma.huPersze nem arról van szó, hogy tetőtől talpig színárban kell úszni, mert az már túlzás, de egy-egy kiegészítőben még nem árt.
Vessünk egy pillantást, hogy mit hordhatunk a legélénkebb színpompában.
Kiegészítők
A legnagyobb választék talán a kiegészítők terén van. Hordhatunk gyűrűt, nyakláncot, karkötőt. Szinte bármilyen ékszer létezik ezekben a színekben.
A merészebbek a megszokott színű harisnyák helyett akár szivárványmintásat is választhatnak.
A sztárok körében is terjed ez a trend. Általában ők is egyszínű öltözetüket próbálják feldobni a mesék hangulatát idéző színkavalkáddal.

Cipők
Persze a bátrabb tervezők , mint Jimmy Choo is bevállalja az extrém mintákat és stílust. Ha nem érzed magad biztonságban a magas sarkakon, akkor Neked találták fel a szivárványszínű edzőcipőt.
Öltözék
Ruhák terén már nem olyan nagy a választék. Általában pólókon jelenik meg a szivárvány, de inkább csak mintaként.

A bátrabbak a sminkjükben is felhasználhatják a színorgiát.
A színes-feltűnő smink könnyen elkészíthető, ha a szájat világos vagy sötét, de mindenképpen erős színtónussal emeljük ki, mely jól igazodik az arcpír színéhez, a szemet pedig semleges, lágy vagy élénk színekkel sminkeljük.
Ezt a fajta sminket úgy is csábítóvá tehetjük, ha a szemhéjat a szem vagy bőr komplementer színeivel sminkeljük. Így tudjuk a kék, zöld, ibolyaszín vagy borostyán színű szemet a leghatásosabban kiemelni.
A körmöknél pedig sosem árt, ha színt viszünk az életükbe. Merjünk színesen élni, és ezt a ruhatárunkon is jelenítsük meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06