A sztár szerint senki nem tudná őt eljátszani
Brigitte Bardot nem akar magáról hollywoodi filmet
Nem akar magáról hollywoodi mozit Brigitte Bardot, a franciák egykori filmcsillaga. Mint csütörtökön kifejtette: egyetlen színésznő sem lenne rá képes, hogy eljátssza őt egy életrajzi filmben.
Szexis és gyönyörű! Brigitte Bardot fénykorában! 
"Senki sem tudná megcsinálni" - szögezte le a 76 esztendős díva, az 1950-es, 1960-as évek szexszimbóluma, aki több mint harminc éve szakított a filmezéssel és azóta az állatvédelemnek szentelte az életét.
A színésznő az Europe 1 francia rádióban reagált arra a hírre, hogy Kyle Newman amerikai rendező meg akarja filmesíteni az élettörténetét és a főszerepet éppen feleségére, a modell-színésznő Jaime Kingre szándékozik osztani.
A díva fénykorában
"Nem értek vele egyet, hogy filmet forgassanak rólam anélkül, hogy szólnának nekem erről és anélkül, hogy belegyeznék abba, ki játssza a szerepemet. A filmről semmit sem hallottam, de ki van zárva, hogy bármilyen filmet készítsenek rólam a belegyezésem nélkül" - hangsúlyozta Brigitte Bardot.
A hatvanas évek másik francia bálványáról, a költő, zeneszerző, énekes Serge Gainsbourgról a közelmúltban forgatott életrajzi filmdrámában Laetitia Casta személyesítette meg Bardot-t. A színésznő a rádióadásban azt mondta, hogy nem látta a filmet.
Brigitte Bardot védi a bikákat
Kapcsolódó írások:
- Brigitte Bardot tagad: "nem feküdtem le a polgármesterrel!"
- Döntenie kell a férfinak: vagy Bardot, vagy a tüdeje!
- Pimasz pucérkodás: ma ünnepli születésnapját az egyik legnagyobb szexszimbólum!
- 75. születésnapját ünnepli két egykori díva!
- Bardot nem hisz a tartós szenvedélyben, és büszkén akar meghalni!
- Elítélték Brigitte Bardot-t rasszista kijelentéseiért
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


