Cheryl Cole maláriát kapott!
Fotók - Halálos beteg a világ legjobb nője?!
Nem is sejtette a csinos, egykori focistafeleség, hogy egy nagyon komoly betegséggel tér haza Tanzániából - Cheryl Cole nyaralni ment, de maláriával ért vissza.
Íme Cheryl Cole- az FHM olvasói szerint a legszexibb!
Nemcsak énekesnőként és modellként, Ashley Cole sztárfocista nejeként is ismertté vált a dögös hölgy.
Cheryl Cole-t nem egyszer a "világ legjobb nője" titulussal ajándékozták meg a férfimagazinok olvasói.

A gyönyörű sztár most nagy bajban van. Nemrég vakáción járt Derek Hough táncossal. Feltételezései alapján a tanzániai nyaralás alkalmával fertőződhetett meg maláriával.
Gyógyszereket szedett rá, ám szervezetében gyógyszer-rezisztencia alakult ki, és továbbra is pozitívak az eredményei.
Társa, Derek nem kapta meg a betegséget, de lelkiismeret-furdalása miatt igencsak szenved.
Hiába vigasztalják, hogy nem ő tehet a kialakult helyzetről. Százszor megbánta már, hogy Tanzániába vitte Cheryl-t.
A malária a világon népbetegségnek számít, de főként a trópusi területen kapható el. Sajnos a betegségnél nagy a halálozási arány.
Az évente megbetegedő közel 500 millió emberből egymillió feletti azoknak az aránya, akik meghalnak a fertőzésben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06