Belátni Jennifer Lopez szoknyája alá!
Pikáns fotók: Végre láthatjuk JLo bugyiját is
Türelmesnek kellett lenni, de elkapták a "szenzációs pillanatot" a paparazzók: Jennifer Lopez egy óvatlan pillanatban nem figyelt oda a miniszoknyájára, és kivillantotta alsóneműjét.
Meglepi: Bugyit villantott Jennifer Lopez! 
A gyönyörű énekesnő és színésznő nem az a bugyivillantós típus, különösen, mióta két tündéri gyermek édesanyja - Jennifer Lopez is követ azonban el kisebb-nagyobb bakikat.
JLo a kis Emme-mel és Max-szal
A minap férjével, Marc Anthony-val olvasgatott egy nyilvános rendezvényen, ahol egy idő után keresztbetett lábakkal érezte magát kényelmesebben.
A tarka, szexis miniruhának azonban meglehetősen szerények voltak a lehetőségei, így egy óvatlan pillanatban be lehetett látni JLo szoknyája alá.
Egy dolgot biztosan megtudhattunk: Britney Spears-szel vagy Paris Hilton-nal ellentétben Jennifer visel bugyit, és nem is azt a lehetenyi-félét.
A latin díva házassága egyébként a jelek szerint példásan működik, tavaly Lopez meg is erősítette hűségesküjét a párjával Las Vegas-ban. Marc Anthony-val egy ikerpárt nevelnek, Emme és Max már két esztendősek.
Jennifer Lopez Johnny Depp-re vágyik?
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


