Bűne volt, hogy "csak" 700 ezer dollárt keres?
Képek - Ezért lett vége? Halle Berry lelúzerezte a lánya apját
Noha a gyönyörű színésznő és modell párja szakításával kapcsolatban leginkább olyan hírek láttak napvilágot, hogy a páros jóban maradt és lányukat is közösen nevelik, most megdöbbentő részletek szivárogtak ki Halle Berry és Gabriel Aubry szerelméről.
Régi boldogság: családi idill Halle Berry-éknél 
Közel öt éve, hogy egymásra talált a jóképű modell és a sikeres színésznő egy rendezvény után, melyen mindketten részt vettek.
Halle Berry boldogsága látványos volt, hát még, amikor másfél évvel később kiderült, hogy végre édesanya lesz. A kis Nahla Ariela 2008 tavaszán született.
Gabriel harcba száll a kislányáért?
A páros szerelme azonban a jelek szerint eddig tartott - Halle és Gabriel Aubry a múlt héten hivatalosan is bejelentették, hogy elválnak útjaik.
Azzal szemben azonban, amit ők állítanak - hogy békében mondanak búcsút egymásnak és barátok maradnak - ismerőseik kételkednek benne, hogy megmaradhat a jó viszony.
Talán nem véletlenül. A volt páros egyik barátja a US Weekly magazinnak elmondta, hogy a kapcsolat egyáltalán nem volt olyan felhőtlen Halle és Gabriel között, amilyennek látszott.
Az Oscar-díjas színésznő ugyanis előszeretettel gúnyolódott azon, hogy míg ő egy rengeteg pénzzel rendelkező, rangos díjakkal elismert sztár, Aubry "csak" évi 700 ezer dollárt kereső modell.
A közeli barát szerint Halle Berry időről-időre Gabriel fejéhez vágta, hogy a 2006-ban nyitott étterme sem ment, és be kellett zárnia.
A színésznő egyenesen lúzernek hívta a háta mögött párját, nem csoda, hogy Aubry ezt már nem tűrte tovább...
A hírek szerint Gabriel Aubry Halle sajtósait is hibáztatja, amiért róla szinte csak negatív információk jelentek meg, hanyag apának beállítva őt, ezért még az is megfordult a fejében, hogy harcolni fog a kis Nahla felügyeleti jogáért és Kanadába viszi magával a közös gyermeket.
Nem azért dobták Halle Berry-t, mert öreg
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


