Idejében észlelték a színésznő betegségét
Megdöbbentő fotó - Bőrrákkal műtötték Melanie Griffith-t!
Sokkoló felvétel látott napvilágot a minap Antonio Banderas nejéről - Melanie Griffith arca döbbenetesen megviselt. Szóvivője közölte, hogy a színésznőt bőrrák miatt operálni kellett.
Képekben a boldog pár: Melanie Griffith és Antonio Banderas
Bőrrák gyanúja miatt műtötték meg a közelmúltban az 52 éves Melanie Griffith-t.
Mindezt azután adta hírül a sztár szóvivője, hogy igencsak rossz állapotban kapta lencsevégre a színésznőt egy fotós a napokban.

Melanie egy szalonból kijövet lett megörökítve - szeme sötét karikás volt, arca pedig nyúzott, megviselt. Sokan monoklinak hitték a szeme alatti kékes foltot.
Szóvivője elmondta, hogy szerencsére korai stádiumban észlelték a betegséget, így a sztárt már meg is műtötték, nem várhatók komplikációk.
Mostanában nem sok jó hír kapott szárnyra a színésznőről - Korábban arról cikkeztek a lapok, hogy Melanie Griffith alkohol- és gyógyszerfüggőségén nem tud úrrá lenni, már évek óta.
Legutóbb a nyáron nézett szembe problémájával, és döntött újabb elvonókúra mellett, már csak azért is, mert már a házasságát is kockára tette.
A szőkeség férje, a 49 éves, sármos Antonio Banderas is nehezen viselte már neje függőségét, ráadásul Melanie nem először próbált leszokni szenvedélyéről.
Egy ismerőse nem kevesebbet állított, mint, hogy ha Antonio nem lenne mellette, Griffith már rég halott lenne.
A színészpáros 1996 tavaszán fogadott örök hűséget egymásnak, egy közös gyermekük született, Stella.
Büszke a férje Melanie Griffith-re!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06