A színésznő más kislányát nevelheti
Képek - Legyőzött egy pornósztárt Sandra Bullock!
Sandra Bullock párja, a vadóc kinézetű motoros Jesse James sosem titkolta, hogy több gyermeke is van már - Előző kapcsolatából kislánya született: a kis Sunny már 5 éves, és nagyon szeret újdonsült szüleivel lenni.
Képekben a gyönyörű és szexi Sandra Bullock! 
Sandra Bullock párja, Jesse James előző kapcsolatából született egy gyermek. Az ötéves Sunny, aki nagyon szeret újdonsült szüleivel lenni.
Csakúgy, mint mostohaanyjával, Sandrával. Ennek a ténynek mindenki tud örülni, egy valakit leszámítva: Sunny édesanyját, Janine Lindemulder-t.
Sandra odavan a kis Sunny-ért
Már jó ideje zajlott a pereskedés a kislány felügyeleti jogáért. Jesse és Sandra joggal állítják: Janine nem alkalmas arra, hogy példás édesanya legyen.
A vér szerinti anyuka ugyanis pornózik, sőt kétes népszerűségnek is örvend az államokban. Nem csak rossz híre, de felelőtlen életmódja miatt sem lehet valódi támasza Sunny-nak.
A pereskedésnek végre vége. Sandra és Jesse nyert, Sunny velük maradhat. Janine-nek egyetlen kérése lehetett csak.
Azt kérte tőlük, ezt a karácsonyt hadd töltse vele a kislány, és ebbe bele is egyeztek az újdonsült szülők. Sandra repked a boldogságtól, hiszen neki nincs saját gyermeke, és Sunny nagyon a szívéhez nőtt.
Sandra Bullock koldult és bejött neki...
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


