Megdöbbentő dolgot állít a díva exférje!
Brown: Whitney Houston biszex - alibiből jött hozzám!
Új önéletrajzi kötettel rukkolt elő a népszerű énekesnőtől három éve elvált Bobby Brown - Szerinte Whitney Houston a nőkhöz is vonzódott, házasságával a pletykákat akarta elhallgattatni!
Még együtt, házaspárként: Whitney Houston és Bobby Brown 
Meglehetősen furcsa dolgot állít újonan megjelent könyvében Bobby Brown, a sikeres énekesnő volt férje.
Whitney Houston és egykori szerelme tizennégy év után bontotta fel a házasságát, 2006-ban tettek pontot a végére hivatalosan.
Whitney egykori férjével, Bobby Brown-nal
Annak ellenére, hogy mindenhol azt lehetett hallani: a tehetséges énekesnő valósággal belebetegedett a szerelembe, és a volt férje miatt vált drogfüggővé is, Bobby Brown egészen megdöbbentő dolgot állít.
Szerinte Whitney Houston és ő nem egyforma célokkal mondták ki az igent - ő a szerelmet és a családalapítást tartotta szem előtt, míg az énekesnő azért ment feleségül hozzá, hogy helyreállítása az imázsát.
Ekkoriban ugyanis felröppentek a hírek, hogy Houston biszex - intim kapcsolatot tart fenn az asszisztensével, bizonyos Robin Crawford-dal.
Whitney-hez sehogyan sem illett ez a dolog, ezért cselekednie kellett. Brown szerint azt választotta, hogy férjhez megy és gyermeket szül...
Az éppen a rivaldafénybe visszakapaszkodó Whitney véleménye még nem derült ki a meghökkentő állításról.
Az énekesnőnek, bár lemeze sikernek tűnik, nehezen megy a visszatérés. Élő fellépéseit ugyanis rendre kritikával illetik - eszerint egyre silányabban énekel az egykor aranytorkú díva...
Szánalmasan leszerepelt Whitney - tudja meg a részleteket!
Kapcsolódó írások:
- Videóval - Megint leégett Whitney Houston!
- Whitney Houston a drogmámorban azt is elfelejtette: énekesnő!
- Képek - Whitney Houston fél évig pizsamában élt
- Nyoma sincs drogoknak- jól összerakták Whitney Houston-t!
- Képek - Whitney Houston drogos fotóit saját testvére tette közszemlére
- Élő roncs volt, de kitört a drog poklából Whitney Houston!
- Képek- Whitney Houston újra lövi magát!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


