Demi férje szívesen levetkőzik nyilvánosan?
Ashton Kutcher imád ruhátlanul sétálgatni!
Ashton Kutcher-nek állítása szerint sosem okoztak gondot a meztelen jelenetek, sőt kifejezetten kényelmesen érzi magát, ha ruhátlanul sétálgathat a forgatási helyszínen.
Romantikus! Ashton Kutcher és Demi imádják egymást!

A színész szerint a munkája egyik legkönnyebb része a vetkőzés.
- "Csak kezdetben van egy kis félsz. De ha a stáb egyszer már látott mindent, az már onnantól kezdve nem lesz sem kisebb, sem nagyobb. Ezen a részén túl kell esni.
Közel kerülni a női partnerekhez egy egyszerű dolog. Ez az egyik legegyszerűbb színészi feladat, ami csak létezik."- nyilatkozta Ashton.
- "Egy filmben egy gyilkost alakítasz, fognod kell egy fegyvert és azt eljátszani, hogy megölsz vele valakit. Ha hazamész a párod nem fogja rólad azt hinni, hogy egy gyilkos vagy.
Elmész dolgozni, ahol az a munkád, hogy valakivel szexet imitálj a kamera előtt. A feleséged nem gondolja rólad, hogy tényleg szexeltél. Ugyanabban az iparban dolgozunk. Megértjük egymás munkáját és csináljuk a sajátunkat" - tette hozzá Ashton.
Nem csak ez a meghökkentő, hanem ami a minap történt a So You Think You Can Dance? című amerikai televíziós műsorban…ugyanis ott Ashton nyakába vette az egyik versenyzőt, egy szexis táncosnőt.
Demi Moore egyelőre nem fejezte ki rosszallását a történtek miatt.
Kapcsolódó írások:
- Ashton Kutcher a Twitter-bajnok
- Pikáns kép! - Ashton Kutcher közzé tette Demi Moore farát
- Képek - Micsoda hír! Demi Moore ismét anya lesz
- Ráizgult mostohaapjára Demi Moore lánya!
- Nézze meg- Meghízott! Demi boldog plusz 10 kilóval!
- Ashton Kutcher megfertőzte vendégeit! - Képek az ifjú sármőrről
- Demi aktfotóival zsarolják Ashton Kutchert
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06