Örömében pörög a szexjátékszer
Vibrátort kapott szülinapjára Lindsay!
A jeles napon Lindsay Lohen egy kosárnyi szexuális játékszert kapott szeretőjétől.
2009.07.26 12:43rtlbulvar.huA botrányairól híres színésznő, aki 23. szülinapját ünnepelte idén, immár két éve van együtt barátnőjével, Samanthával. Lohen nem is lehetett volna boldogabb, amikor meglátta az ajándékot, amit Samantha saját maga állított össze neki.
– Samantha átadta az ajándékát, egy csomagolópapírba rejtett kosarat, tele szexuális játékokkal. Órákat töltött azzal, hogy Hollywoodban felkutassa ezeket a darabokat – mesélte egy bennfentes.
Az ajándék átadás után a párocska Samantha lakására ment, hogy ezután kettesben ünnepeljenek. Nem ez volt az első alkalom, hogy Lindsay szexuális segédeszközök iránti mániája szóba került a nagy nyilvánosság előtt. Már tavaly is leleplezték őket, ahogy kettesben vásároltak ilyen üzletekben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


