Túl dögös egy igazán jó filmszerephez?
Képek- Panaszkodik Jessica Biel! A szépsége akadályozza a karrierjében!
Jessica Biel napokban nyilatkozta az Allure magazinnak, hogy valószínűleg azért nem kap rendes filmszerepeket, mert túl jól néz ki hozzá...szerinte túl szép ahhoz, hogy előbbre jusson a karrierje.
Jessicát az Allure Magazinnak fotózták ebben a hónapban!
A színésznő szerint Natalie Portman és Scarlett Johansson sokkal jobb szerepeket kapnak nála és ennek az az oka, hogy ők kevésbé szépek, mint ő.
Nagyon szeretne végre a könnyű műfajokból átváltani a drámai filmekre, ám eddig még nem adatott meg neki ez a lehetőség. A rendezők szerinte azért nem gondolnak rá az ilyen filmek kapcsán, mert túlságosan szép. Az Allure magazinba készült interjú szerint:
- "Csak egy lehetőséget szeretnék. Ha nem tetszem a meghallgatáson, nem kell engem nekem adni a munkát. De ha még csak látni sem akarnak - ez nagyon rosszul esik!"

- "Csak egy lehetőséget szeretnék. Ha a szereplőválogatáson nem felelek meg az igényeknek, akkor ne szerződtessenek le. De ha nem is kíváncsiak rám, az nagyon fáj. Ez egy komoly probléma" - nyilatkozta Biel.
Justin Timberlake kedvese különben az interjúban azt is kifejtette, hogy egyelőre nagyon sok feladat vár rá a munkájában, és nem biztos abban, hogy férjhez akar-e menni. Arról is beszélt, hogy csak ideiglenesen költözött New Yorkba, ugyanis most nagyon érdekli a színház.
Kapcsolódó írások:
- Csak nem? Justin Timberlake és Kate Hudson az új álompár?
- Egymásnak estek! Justin egy meccsen teperte le Jessica Bielt!
- Forró képek: Buja cicik a félhomályban - Jessica Biel mindent megmutat!
- Jessica Biel erotikusan a mennyezeten himbálózott!
- Tüzes képek! - Jessica Biel pucéran vonaglik a színpadon!
- Hoppá! Jessica Biel jelenléte teherré vált Justin Timberlake-nek!
- Örökké szeretni foglak - suttogta Jessica Biel szerelme, csak épp másik nőnek!
- Pikáns képek- Jessica Biel esküvői ruhát választ?
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06