A Gettó milliomossal egy csapásra sztárrá vált!
Hogy-hogy? Frieda Pinto lesz az új Bond lány?
Megeshet, hogy a Gettó milliomossal egy csapásra világsztárrá vált indiai színésznő lesz a legújabb Bond filmben a 007-es ügynök partnere. Frieda Pinto ugyanis meghívást kapott egy próbafelvételekre a Bond mozi készítőitől.
A szépséges színésznő képekben! 
A 24 éves színésznő neve ugyan már a Quantum csendje szereplőválogatásán is szóba jött, de akkor még elvetették az ötletet.
- „Túl fiatal volt, hogy egy titkos ügynök szerelme legyen. Ám azóta lélegzetelállító fiatal nővé érett, aki tökéletesen mutatna Dainel Craig mellett.” – idéz a Sun Online egy bennfentest.
Ráadásul az a hír járja, hogy a producerek a nyolc Oscart nyert Gettó milliomos rendezőjét, Danny Boyle-t is szeretnék megnyerni a projektnek.
Márpedig ha ő ül a rendezői székben, Frieda szinte biztos befutó a sokak által hőn óhajtott Bond lány szerepre.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


