Nem a méret a lényeg
A kutatók szerint a nagy fenekű nők egészségesebbek és okosabbak!
Az oxfordi egyetemen készült tanulmány szerint a nagyobb fenékkel megáldott nők kevésbé fogékonyak a betegségekre és okosabbak is, mint a kis- vagy közepes fenekű nő társaik.
2019.01.05 09:40ma.huAz oxfordi egyetemen nemrégiben készült tanulmány szerint a nagyobb hátsóval rendelkező nőknek kevesebb esélyük van krónikus betegségek kifejlődésére és okosabbak, mint a kis vagy közepes méretű fenékkel rendelkezők - írta a ferfibarlang.hu a bidista.com híre alapján.
A tanulmány kimutatta azt is, hogy a nagyobb fenék alacsonyabb koleszterinszintet eredményez a hormonok miatt, amelyek hozzájárulnak a cukrok gyorsabb lebontásához.
Továbbá arra a következtetésre jutottak, hogy ezeknek a nőknek a cukorbetegségre és a szívbetegségekre is kisebb az esélyük, mint a másik csoportnak. Ez az előny pedig az ő szervezetükben nagy mennyiségben megtalálható Omega-3 zsírsavaknak köszönhető. A jobb agyműködés is ezen zsírsavaknak tudható be.
A Kardashian-családot elnézve ők bizonyára nagyon egészségesek lehetnek.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:56 Karácsony Gergely: meghalt Kardos Péter főrabbi
- 6:42 Fának hajtott egy autóbusz a 6-os főúton
- 22:41 A Mediaworks felmondta szerződését a Népszavával
- 20:39 Öt embert gyanúsított meg, egyet őrizetbe is vett gyermekek elleni bűncselekmények miatt a rendőrség
- 18:37 A Mi Hazánk támogatja a képviselők fizetésének csökkentését
- 16:35 A Szuverenitásvédelmi Hivatal üdvözli a másodfokú döntést az Átlátszóval szembeni perben
- 14:34 Több helyszínen tart kutatásokat MNB-ügyben a nyomozó főügyészség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


