A sztár hiszi, hogy legyőzi betegségét
Képek - Patrick Swayze: Elegem van abból, hogy már temetnek!
Nemcsak a hasnyálmirigy-rákkal, de úgy tűnik, a bulvárlapokkal is meg kell küzdenie a színésznek - Patrick Swayze-nak nagyon rosszul esik, hogy nem jósolnak neki hosszú életet.
A sármos filmsztár képekben: Patrick Swayze 
Már temetik a lapok, a családjától való búcsúzástól írnak - panaszkodott a január óta hasnyálmirigy rákkal küzdő Patrick Swayze a People magazinnak.
A Dirty Dancing 56 éves sztárja tavaly decemberben észlelte először, hogy valami nincs rendben vele. Először szűnni nem akaró gyomorpanaszaira lett figyelmes, majd hirtelen rosszabbra fordult az állapota: ekkor fordult orvoshoz.
Swayze legendás szerepében, a Dirty Dancing-ben
A doktorok akkor nagyon elkeserítő diagnózist állítottak fel, alig pár hetet jósoltak a színésznek...
Hosszú és küzdelmes utat járt be Patrick Swayze, s az elmúlt hónapokban már úgy tűnt, sikerül felülkerekednie betegségén. Egyre jobban érezte magát, jól reagált szervezete a kezelésekre s újra elkezdett forgatni is: a The Beast című produkcióban szerepelt.
Ám a napokban a National Enquirer megírta, hogy a rák átterjedt a májára is, a The Globe magazinban pedig Swayze halálos ágyát emlegetik.
A People magazinnak a színésznek elmondta, mindez nagyon rosszul esik neki és úgy érzi, a lapok a negatív cikkekkel hátráltatják a felépülését is.
Elmondta, kifejezetten jól érzi magát és nem igazak a haldokolására vonatkozó híresztelések. Dolgozik, és az ünnepeket családja körében tölti majd.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


