Ízléstelenül léptek fel a sztárikrek ellen!
Botrányos könyvbemutató az Olsen ikrek miatt!
Az Olsen ikrek legújabb, Influence című könyve, melynek központi témája a divat és a 21. századi ízlésvilág, nem mindenkinek nyerte el a tetszését. Ennek bizony hangot is adtak néhányan a könyv dedikálásán.
Elbűvölő! Ashley Olsen a fiatal és szép sztár! 
Főként a Peta Állatvédelmi szervezet aktivistái jöttek transzparensekkel és maszkokkal, melyekre a lányok gúnyos rajzfilmfiguráinak mását ragasztották.
Miközben a 2 divatdiktátor színésznő bent dedikált, kint hangosan kántálták a negatív jelzőket rájuk.
Durva transzparensekkel tüntettek ellenük!
A balhék mostanában nem kerülik el az ikreket, hisz nemrég Ashley Olsen arról panaszkodott, hogy mindenhová követik és az agresszív paparazzokat okolja, amiért idegroncs lett belőle.
A 22 éves színésznő ki nem állhatja a vakuk villanását, de pici termetével képtelen kitörni az őt körülvevő fotósok köréből!
„Őszintén, egy roncs vagyok. Mikor meglátok egy fényképezőgépet, kiakadok. Nem vagyok az a „ez a munkám, engednem kell” típus. Sokkal inkább egy 150 centis nőként viselkedek, akire rászállt egy rakás pasi, akikből csak úgy süt az agresszivitás.” – panaszolta a New York Timesnak.
Továbbá arról is beszámolt, mennyire retteg, hogy egyszer nagy baj történik, miközben megpróbál kereket oldani a kellemetlenkedő fotósok hada elől.
„Los Angelesben még rosszabb, mivel a piroson is átjönnek utánad, és folyton azon parázok, hogy valami borzasztó történik, és valaki megsérül miattam. Hogy tudnék ezzel a tudattal élni? El se tudom képzelni, milyen érzés lehet, mikor a fotósok a nyomodban vannak, de a gyerekeid ott ülnek a hátsó ülésen, és miattuk úgy kell tenned, mintha nem lennél halálra rémülve.” - mondta Ashley Olsen dühösen!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


