A sztárt egyszerűen tehetségtelennek nevezték!
Leparasztozták Dannii Minogue-ot!
Az Oasis sztárja lehúzta a tehetségkutató versenyeket, Dannii Minouge-gal együtt Noel Gallagher óva intette a részvételtől a brit televíziós tehetségkutató, a The X Factor énekesi babérokra pályázó jelentkezőit, kijelentve, hogy álmaik úgysem válnak valóra.
Elegáns és szexi! Dannii Minogue dögös fotói!

A szókimondó rocker kemény támadást intézett az énekespalánták ellen, akik a műsortól remélik karrierjük szárnyra kapását. Gallagher a zsűri egyik tagját, Dannii Minogue-ot sem kímélte, egyszerűen tehetségtelennek nevezve őt.
„Ha valaki egy falusi lány előtt akar hírnévre szert tenni, ezt talán eléri, de többet nem. Hiába vagy tehetséges, ha egy Danni Minogue-féle sztárocska állapítja meg a tehetségedet. Már pedig ha valaki nem tehetséges, akkor az Danni Minogue" - mondta Gallagher.
„A felajánlott hírnév helyett, amit a díj ígér, én inkább megismertetlek valakivel, aki talán ismer egy producert, és ha szerencséd van, az felveszi egy számodat...” - mondta a versenyről a zenész.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06