Színt vallott a szépséges modell!
Szexi fotók! Eva Mendes nem vágyik családra
A nők többségével ellentétben a színésznő nem akar gyereket. Azt is elárulta, miért. A szépséges modell-színésznő már a harmincötödik életévét tapossa. Ebben a korban nem meglepő, ha az újságírók úton-útfélen a családalapításról faggatják Evát, aki azonban dacosan utasította vissza az erre irányuló kérdéseket.
Pikáns képek! A szexi modell nem takargatja magát!

A modell a novemberi Glamour magazinban végre színt vallott.
- "Nem olyan nő vagyok, aki anyaságról álmodozik. Túl nagy felelősség, az egész életem megváltozna tőle "– nyilatkozta, arról azonban mélyen hallgatott, hogy vajon aktuális kedvesének, George Gargurevichnek is ez-e a véleménye.
A hölgy nemrég jött ki egy elvonóról, ahova saját akaratából vonult be. Mindenkit meglepett, amikor nyíltan felvállalta függőségét, és bátran nyilatkozott az ügyben.
– " Terápián voltam. Szívesen beszélek róla, mert nem gondolom, hogy szégyellnem kellene. Miért lenne rossz az, ha változtatni akarsz valamin? "– adott hangot véleményének a sztár.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
- 12:58 Több száz fiatal csapott össze egy hollandiai üdülőhelyen
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06