Thug life
Steven Spielberg nagyobbra cseréli 184 millió dolláros jachtját
A The Seven Seas elnevezésű, 85 méter hosszú jacht helyett egy olyan hajót szeretne a hollywoodi filmmogul, ahol egy kicsit több a hely.
2015.08.16 20:06MTISteven Spielberg eladja 184 millió dolláros (51 milliárd forintos) jachtját, mert egy nagyobbra van szüksége - számolt be a hétvégén a Business Insider.
A The Seven Seas elnevezésű, 85 méter hosszú jacht helyett egy olyan hajót szeretne a hollywoodi filmmogul, ahol egy kicsit több a hely.
A filmrendező egyik barátja arról mesélt a The Daily Mailnek, hogy Spielberg nagyon megkedvelte a hajózást és szeretne több időt tölteni a tengerek felfedezésével, de néhány barátját is magával akarja vinni. Ezért nagyobb tengerjáróra van szüksége.
Az Oceanco holland hajóépítő műhelyből kikerült The Seven Seas minden kényelemmel fel van szerelve. A fedélzeten úszómedence, 4,5 méteres üvegfal, amelyre filmet lehet vetíteni, helikopter-leszállóhely, tornaterem és masszázsszoba is található. A fő lakosztályon kívül két VIP-lakosztály, két kétágyas kabin és egy franciaágyas kabin is van a hajón, amelyen összesen tucatnyian alhatnak kényelmesen.
A rendező jelenleg havi 1,2 millió dollárért (335 millió forintért) adja bérbe a jachtot.
Spielberg új hajója 91 méter hosszú lesz és a becslések szerint 250 millió dollárból (70 milliárd forintból) épül.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


