Nem hord melltartót a színésznő
Szexi fotók: Tara Reid mellei kibuggyantak a ruciból
A rossznyelvek szerint az éveken át tartó partizás igencsak nyomott hagyott a szép színésznő arcán, a testét pedig kissé elszabták az orvosok. De azért van mit rajta nézni.
Tara Reid és az ő szexi dekoltázsa 
Tara Reid mostanság nem viszi túlzásba a közszereplést - Meg is van rá az oka. Néhány hónappal ezelőtt a külföldi bulvárlapok tele voltak vele.
Némi hallgatás után ugyanis őszintén bevallotta, hogy bizony nem a legjobb munkát végezték el rajta a plasztikai sebészek.
A szőke sztárt kezdetben még a "legundorítóbb szilikonmellű színésznőnek" is kikiáltották, amely érthetően igen rosszul esett a szépülni vágyó Tarának.
Miss Reid eredetileg azért fordult sebészhez, mert úgy találta, nem egyformák a mellei.
A műtét azonban nem sikerült a legjobban. Nemcsak másmilyenek lettek, mint amit akart, de az operáció hegei is meglátszottak a testén.
Ám nem ez volt az egyetlen megpróbáltatás, amit Tarának külseje tökéletesítése okán elszenvedett.
A mell-műtét után még zsírleszívást is csináltatott, de ezzel sem volt szerencséje. A bőre hepe-hupás lett, hegek és zúzódások is virítottak rajta.
S bár Miss Reid karrierje kezdete óta az éjszakai élet egyik meghatározó figurája volt, imádott partikra járni, szerepelni, nem kell azon csodálkozni, ha az őt ért kritikák után ma már visszafogottabban szórakozik.
Önbizalmát azonban minden bizonnyal visszanyerte - ez a csábos dekoltázs és a szexi fekete ruha mindenesetre erről árulkodik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


