Jolie két éve tanul franciául
Angelina Jolie szívesen játszana európai filmben
Angelina Jolie, az Oscar-díjas amerikai filmszínésznő valamikor szívesen vállalna szerepet egy európai filmben, de - mint a Focus című német képeslapnak adott interjúben elmondta - még nem kapott erre vonatkozó felkérést.
2008.09.02 19:20MTIA 33 éves filmcsillag a lap hétfői keltezésű számában megjelent interjúban kijelentette, hogy egy ilyen lehetőség valóban érdekelné. "Egyre több nagyszerű film érkezik Európából és más kultúrákból" - magyarázta érdeklődését. Angelina Jolie elárulta, hogy két éve tanul franciául. "Amikor valóban beszélem majd ezt a nyelvet, talán majd játszom egy francia filmben" - mondta a színésznő a német lapnak.
A filmszínésznő és élete párja, a 44 éves Brad Pitt hat - köztük három fogadott - gyermekükkel a dél-franciaországi Provence Correns nevű falvában, egy nagy majorságában rendezkedett be, a színésznő ott nyilatkozott a Focusnak. Angelina júliusban ikreket szült Nizzában.
Kapcsolódó írások:
- Angelina Jolie kidobta gyermekei apját! Képek a boldogtalan Brad-ről
- A Brad Pitt-Angelina Jolie házaspár a legtrendibb!
- Képek: Rekordáron láthatjuk a Jolie-Pitt ikreket!
- Képek - Angelina Jolie szülés után nyakába vette az országot
- Hazamentek! Dadát keres Angelina Jolie
- Megszülettek Angelina Jolie ikrei
- Angelina Jolie már kórházban várja ikreit! - képek a párról!
- Képek! Mitől ilyen szép Angelina Jolie?
- Angelina Jolie magához fog térni
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06