Nem durván, de csinálja most is...
Eva Longoria nem a külsejére edz - de akkor mire?
Eva Longoria júliusban lett a valóságban is asszony - A Született feleségek sztárja azonban nem lenne Eva, ha nem aggódna most is a külseje miatt.
Mrs. Solis jó formában: bikinis lesifotókon Eva Longoria 
Eva Longoria, a Született feleségek Gaby-ja nagy csinnadratta közepette tavaly nyáron ment férjhez választottjához, Tony Parker kosárlabdajátékoshoz. Azóta kevesebbet dolgozik és edz.
A harminckét éves gyönyörű színésznő elmondta: "Most, hogy már feleség vagyok, nem hajtok annyira - csak módjával."
"Mint ahogyan a nők többsége, életemben több szakaszon mentem keresztül - mondta Eva. - Megvannak a kemény munka időszakai, majd két hónap, amikor nem is gondolok a filmezésre".
Eva Longoria ilyenkor a testedzésre is igyekszik több időt fordítani. "Azért csinálom, mert jobban érzem magam tőle. Nem bármi külső nyomás vagy vélemények hatására. A súlyom szerencsére iskolás korom óta nem sokat változott. Ugyanolyan vékony vagyok, mint annak idején..." A színésznő hozzátette: elsőroban az egészsége miatt tornázik, nem pedig a kinézete végett. A korábban szépségkirálynőnek is megválasztott Longoriát mindig is inkább a sportos, fitt életmód foglalkoztatta, semmint a csinos külső - legalábbis ezt álltíja a szépséges "született feleség".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


