Hollywoodban is nagy lehet a kánikula
Ajjaj: miért bántja Kim Kardashian az ötnapos lányát?
Úgy látszik, a kánikula nemcsak nálunk okoz koncentrációs zavarokat az arra érzékenyeknél, mással legalábbis nem igazán tudjuk magyarázni, hogyan nevezte el Kim Kardashian a gyerekét.
2013.06.21 17:47MTI
Fotó: freedigitalphotos.net
Az rendben van, hogy Kim Kardashian gyermekének apját Kanye Westnek hívják, emiatt a vezetékneve mindenképp egy égtájhoz kötődik, de az újdonsült szülők talán bele sem gondoltak, milyen gúnyolódások célpontjává teszik öt napja született kislányukat, amikor keresztnévként a North nevet írták be az anyakönyvbe. A gyereket így lényegében Észak-Nyugatnak keresztelték el, amin az sem javít sokat, hogy az egyszerűség kedvéért Norinak akarják becézni.
A kislány a 32 éves valóságshow-sztár és rapper kedvesének első gyermeke, az egyik celebportál pedig állítólag egyenesen a Cedars-Sinai kórház nyilvántartásában ellenőrizte az információt, ahol Kardashian világra hozta a kicsit. Hogy ez a zseniális ötlet mikor és hogyan pattant ki a szülők fejéből, nem tudni, mi hajlamosak vagyunk a nagy melegre fogni, mindenesetre a név bejelentését követően máris többen felajánlották a Twitteren keresztül az ügyvédi tapasztalataikat, ha a későbbiekben a gyermek szeretne valami értelmesebbet választani magának.
Olyan kommentelők is akadtak, akik szerint erősen tompítani lehetne a kislányt érő gúnyolódásokat azzal, ha minél többen veszik fel a North nevet, akkor már nem is lesz annyira extrém. A legdurvább komment mégis attól a felhasználótól érkezett, aki a következőt kérdezte: "Észak-Nyugat? Most Kim egy gyereknek adott életet vagy egy iránytűnek?"
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


