Szlovákiában is népszerű a Sugarbird
Képek - Elrepültek a Cukormadárkák: Dukai és Bódi külföldön is hódít
A címlaplányok számos budapesti és vidéki helyszín után ezúttal a felvidéki Dunaszerdahelyre látogattak. Így a márka határon túli követői az új kollekció darabjait bemutató divatshow-n személyesen is találkozhattak Bódi Sylvivel és Dukai Reginával.
Szlovákiában is szárnyall a Sugarbird
A Sugarbird divatmárka néhány nappal ezelőtt újabb meglepetéssel kedveskedett rajongóinak. Bódi Sylvi és Dukai Regina ugyanis egészen Dunaszerdahelyig utaztak, hogy részt vegyenek a szlovákiai üzlet szervezte bemutatón.
„Amikor megérkeztük, már több száz rajongó várt bennünket, akik nagyon örültek, hogy a városukba látogattunk. Hatalmas öröm volt látni és érezni, hogy határon túl is ilyen sokan szeretnek minket és a ruháinkat. A rendezvényen szinte csak lányok voltak, ráadásul majdnem kivétel nélkül mindannyian Sugarbird ruhában érkeztek, ami külön megtiszteltetés volt számunkra” – kezdte Bódi Sylvi, aki a Dukai testvérekkel, Reginával és Gergővel érkezett a helyszínre.
„A bemutató remekül sikerült, a modellek igazán szépek és csinosak voltak. A bátyám nagyon élvezte a házigazda szerepet, bár ennyi hölgy között ezen nem is csodálkoztam” – viccelődött Regina.
"A helyiek mindannyian roppant kedvesek voltak, még egy gyönyörű tortával is megleptek minket” – tette hozzá. Regina az eseményen ráadásként egy dallal is elkápráztatta a jelenlévőket, amit a lelkes közönség hatalmas vastapssal köszönt meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:52 Hegseth védelmi miniszter jelszavai kikerültek az internetre
- 12:32 Árulás - örökbe fogadott lány és két barátja végzett a nevelőanyával
- 10:26 Trump szerint az FBI igazgatója titokban a meggyilkolását szorgalmazta
- 8:16 Ellopták Melania Trump szobrát szülővárosának közelében Szlovéniában
- 6:56 Magyar kutatók felfedezték, hogyan élhetik túl a rákos sejtek a kemoterápiát
- 18:17 Változékony idő várható a hétvégén
- 16:59 Szijjártó Péter: százmilliárd forintos budapesti beruházást jelentett be a BYD
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06