Egyszerű és partyképes hajak
Fotók - Így nem kell agyonbonyolítani az ünnepi frizurát!
A tömegből kitűnni nem azt jelenti, hogy iszonyú bonyolult frizurát kell készíttetnünk vagy sajátkezűleg megcsinálnunk. Nem hisszük? Íme néhány ünnepi partytipp.
Szépség - Ideális, otthon is elkészíthető partyfrizurák! 
Nincs még ötleted, milyen frizurát szeretnél a szilveszteri bulira? Hosszú a hajad, és többnyire ugyanolyan megoldást választasz? Pedig a hosszú tincsekkel igen változatos partyfrizurák készíthetők.
Ahhoz, hogy a buli fénypontja legyünk, nem kell feltétlenül mesterfodrász.
Fontos persze, hogy jól mutasson, kihangsúlyozza az arcunkat és egész éjjel tartson. Egyszerű tippekkel és trükkökkel otthon is elkészíthetjük dögös partifrizuránkat.
Nem kell hozzá más, csak ötlet, hajsütővas vagy hajgöndörítő és néhány jó hajlakk.
Kócos hatást és elegáns hullámokat ugyanúgy elérhetünk velük, a lazább stílushoz pedig csak itt-ott "kapjunk bele" a hajba a göndörítővassal. Az "alkotás" felrázásához és igazításához az ujjaink is megteszik.
A fényes, lépcsőzetes hullámok eléréséhez a hajat több szakaszra kell szétválasztani és külön-külön dolgozni rajta. Ha kihűlt, kivehetjük a szétválasztáshoz használt csatokat. A végén tegyünk rá ragyogást a fényt biztosító szérummal.
Íme néhány kiváló inspiráció...
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


