A farmer elnyűhetetlen divatja ősszel is hódít
Képek: ...és még mindig lehet belőlük újat mutatni!
Mióta csak létezik, a farmer valamennyi változata a legkényelmesebb viseletek közé tartozott: lássuk, milyenekkel kell szemeznünk a közelgő ősszel!
A mindenható farmer, több változatban
Talán azt gondoljuk, újat farmer témában már nemigen lehet mutatni. Mégis, az új szezonra készülve mindig akadnak újszerű, megújult vagy újjáéledő fazonok, amelyeket viselhetünk.
Az ősszel a lefelé szélesedő szabású, gombos farmerszoknya is újra divatos lesz, ahogyan a szellős, illetve a kissé hűvösebb időre alkalmas farmer ruhák is.
Kellemes viselet az átmeneti időre a nőies, rövidujjú farmer ing, alul megköthető masnival.
Jöhet a farmering és a farmer kabát, amelyek a csípősebb időben igen jó szolgálatot tesznek.
A világoskék, a sötétszürke koptatott, a meggyszínű és a metálfényű farmerek divatja is tombol, viseljük őket bátran!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06