Visszatért Reviczky a Praktikerhez
Reviczky újra óriásplakátokon
Néhány évnyi kihagyás után ismét Reviczky Gábor színművész a Praktiker reklámarca Magyarországon. A kék-sárga barkácslánc egy emberközeli reklámkommunikációt szeretne megvalósítani 2010-től. Reviczky már idén januárban látható óriásplakátokon és prospektusokban.
2010.01.06 13:14ma.hu„Mostantól ismét én garantálom a jó árakat!” – ezzel a mondattal tért vissza a vásárlóközönséghez Reviczky Gábor a Praktiker idei első reklámprospektusának címlapján. A színművész képmásával egy óriásplakát kampány is elindult a napokban, amely a januári kiárusítást kommunikálja.
Reviczky a későbbiekben sajtó- és internetes hirdetésekben, áruházi felületeken, rendezvényeken, illetve PR-cikkekben is szerepelni fog a Praktiker arcaként. Az esetleges televíziós szereplést reklámszpotokban a piaci helyzettől teszi függővé a Praktiker vezetése.
– Számos kutatás azt az eredményt hozta, hogy az emberek többsége a Praktikert még mindig Reviczky Gábor arcához köti. Alaposan megváltozott a barkácspiac az elmúlt évek alatt, minden kapcsolatra szükségünk van a vásárlókhoz, emiatt döntöttünk a folytatás mellett – mondta Dömötör Péter, a Praktiker marke-tingigazgatója. – Reviczky Gábor nemcsak egy kitűnő színész és hiteles személyiség, de egy humoros, szerethető figura is, akire odafigyelnek még azok is, akik egyébként nem fogékonyak a sztárhírekre. Ráadásul 2010. ismét az Üvegtigris éve lesz, emiatt fokozott médiaérdeklődés fogja kísérni a reklámarcunkat.
Korábban öt éven keresztül szerepelt Reviczky Gábor a Praktiker hirdetéseiben és reklámfilmjeiben, majd Erdei Zsolt bokszvilágbajnok és egy animációs figura váltotta. A Praktiker igazgatótanácsa tavaly év végén kezdeményezte az együttműködés folytatását a Vígszínház művészével, aki örömmel mondott igent az egy éves reklámszerződésre.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


