Karácsonyi dalok új köntösben
Új vizekre evezett Szinetár és Bereczki
Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán régóta dédelgetett álmát valósította meg.
2009.11.18 14:55rtlbulvar.huA Cool Live műsorában a hazai musical élet két nagyszerű alakját, Bereczki Zoltánt és Szinetár Dórát látta vendégül Zimány Linda és Müller Attila. A két színész egy különleges produkción dolgozott az utóbbi időben.
Egy vadonatúj duett-lemezt készítettek, ám ezúttal az általuk képviselt stílus helyett teljesen más vizekre eveztek: karácsonyi dalokat énekeltek, eddig soha nem hallott formában.
- Bátran mondhatom, hogy egy több mint tíz éves álmunk vált valóra ezzel! - lelkendezett Szinetár Dóra a Cool stúdiójában. Dóra ugyanis az ünnepi dalok nagy rajongója, a gyűjteményében szinte az összes karácsonyi lemez megtalálható, most pedig alkalmuk nyílt elénekelni a legismertebbeket úgy, ahogyan az hozzájuk a legközelebb áll.
- Főleg karácsony környékén nagyon sokszor hallgatom őket és a legtöbbször kitalálok hozzájuk teljesen új szólamokat, így szinte mindegyik ott volt a fejemben, duett formájában is – mondta Bereczki Zoltán.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


