Kultúra
James Bond két hónappal később tér visza a mozikba
A 25. Bond-mozi a húsvétot megelőző héten, 2020. április 8-án debütál.
2019.02.19 12:56ma.huA tervezettnél két hónappal később, 2020 áprilisában tér vissza a mozikba James Bond, a kalandos életű brit titkos ügynök - írta a Variety.com.
A 25. Bond-mozi a húsvétot megelőző héten, 2020. április 8-án debütál. A film megjelenését már másodszor csúsztatták későbbre. Az MGM és az Eon 2017-ben még úgy gondolta, hogy 2019 novemberében kerül a mozikba a film, de amikor Danny Boyle rendező visszaadta a megbízást és Cary Joji Fukunaga vette át tőle, 2020 februárjára tűzték ki a premiert.
A legújabb 007-es filmben ismét Daniel Craig alakítja a főhőst, a szereposztásban Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Naomie Harris és Ben Whishaw is feltűnik majd.
A Bond-sorozat történetében a két legutóbbi, Sam Mendes rendezésében készült epizód, a Skyfall és a Spectre - A Fantom visszatér érte el a legnagyobb globális jegybevételt: előbbi 1,1 milliárd dollárt (310 milliárd forintot), utóbbi 880,7 millió dollárt (248 milliár forintot) keresett világszerte.
A 25. epizód forgatása március 4-én kezdődik. Craig már ötödször játssza Bondot. Fukunaga viszont az első amerikai rendező lesz az MGM és az Eon gyártásában készülő sorozat történetében. A forgatókönyvet Neal Purvis és Robert Wade írta, akik korábban A világ nem elég című epizódot is jegyezték.
Az utolsó hét Bond-film az őszi mozis időszakban debütált, legutóbb az 1989-ben bemutatott A magányos ügynök című résznél választottak az őszitől eltérő időpontot a premierre, akkor júliusban kezdték játszani a filmet - emlékeztetett a Variety.com.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:00 Francia kisgép sértette meg a magyar légteret - a Gripeneket is riasztották
- 12:46 Megválasztotta Unger Annát a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal elnökének az Országgyűlés
- 8:58 Ügyvédkör: A pártpolitikai szempontok nem írhatják felül a szakmai alkalmasságot a vagyonvisszaszerzési hivatal esetében
- 6:28 Leszakadt gleccser, elszabadult pokol - így alakult ki a nepáli katasztrófa
- 22:12 Villamos elé futott egy 6 éves kisfiú Budapesten, újra kellett éleszteni
- 20:08 36 percen át beszéltek vele a Margit hídon - végül sikerült megmenteni a fiatalt
- 18:07 Ilyet még a Városgondnokság sem látott: belülről gyulladt ki egy fa Székesfehérváron
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


