Programajánló
Szerdán kezdődik a Budapest Folk Fest
"A Budapest Folk Fest célja megmutatni, hogy a folk, a népzene részt tud venni a főváros zenei kínálatában. Számos fellépő érkezik a határon túlról."
2016.05.14 22:30MTISzerdán kezdődik a 7. Budapest Folk Fest. A vasárnapig tartó rendezvény helyszínei között a Fonó és a Kobuci Kert mellett most először szerepel a Várkert Bazár.
"A Budapest Folk Fest célja megmutatni, hogy a folk, a népzene részt tud venni a főváros zenei kínálatában. Számos fellépő érkezik a határon túlról" - mondta korábban Horváth László fesztiváligazgató.
A rendezvényen fellép mások mellett a Magyarpalatkai Banda, a Romengo, a Szenty Band, a Berka együttes, az idén 40 éves Téka zenekar, az Eszterlánc, a Góbé zenekar, közös produkcióval jelentkezik a Muzsikás és az Amadinda, fellép a hegedűvirtuóz, Roby Lakatos és a mesemondó Berecz András. Szerepelnek a programban a Zeneakadémia népzene tanszakos növendékei és a Fölszállott a páva gyermekkiadásának győztesei.
A zárónapon a Várkert Bazárban Balkán-nap lesz az egyik legjobb balkáni gitáros, a macedón Vlatko Stefanovski triójával, valamint a Shantel & Bucovina Club Orkestar táncolható örömzenéjével. A Budapest Folk Festre időzítve jelent meg a Fonó gondozásában Herczku Ági, valamint a Fanfara Complexa új lemeze.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:31 HunGarian Baja - A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a tereprali versenyt Várpalotán
- 20:28 Hőség - A vezetékes ivóvíz felhasználásának mérséklését kéri a Fővárosi Vízművek
- 18:27 Vizes Eb - Kós Hubert aranyérmes 200 méteres hátúszásban
- 16:37 Tarló- és bozóttüzek pusztítanak több vármegyében
- 14:24 Magyar Péter: dunai fenékküszöb építését rendelte el a kormány
- 10:35 Augusztus 20. - Audiovizuális show keretében rendezik a tűzijátékot
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


