Programajánló
Újra szerveznek éjszakai kalandtúrákat a Budakeszi Vadasparkban
Újra várják szeptemberben és októberben éjszakai kalandtúrára a látogatókat a Budakeszi Vadasparkban, ahol a kert éjszaka aktív lakóit ismerhetik meg a látogatók.
2015.08.23 01:30MTI
Facebook
Az éjszakai kalandtúrákon a kalandvágyók szakvezető kíséretében nyerhetnek bepillantást a Budakeszi Vadaspark záróra utáni életébe. Az éjszakai életmódot folytató állatok ekkor kezdik meg a szokásos napi rutint: esznek, isznak, játszanak, fára másznak, vadásznak vagy éppen aktív társadalmi életet élnek. Az éjszakát a máskor nem hallható zajok, neszezések, kaparások, horkantások, huhogások és szárnysuhogások teszik még izgalmasabbá - olvasható az intézmény MTI-hez küldött közleményében.
Bárki részt vehet az éjszakai túrákon, aki nem fél a sötétben és szereti a különleges kalandokat. A szervezők kérik a látogatókat, hogy vigyenek magukkal világító eszközt, meleg öltözetet és esetleg meleg italt is a hűvösebb estékre.
A túrákra szeptemberben és októberben négy-négy alkalommal kerül sor, gyülekező a főbejáratnál lesz szeptemberben 20, októberben 19 órakor. A program nagyjából két órás, minden alkalommal kétszer 50 fős csoport indul.
A sétára előzetes online regisztráció szükséges.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
- 12:01 Hőség - Szombattól harmadfokú a hőségriasztás
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


